LTP2X96T12UNVISSC
Product Search
SKU
LTP2X96T12UNVISSC
Image
Category
Ballasts > Electronic BallastDescription
2L 96W 8FT/96" T12 ELECTRONIC INSTANT START BALLAST 120V-277V L 9.50" W 1.70" H 1.20" 1.60LBS