LU250-MULTI5KIT
Product Search
SKU
LU250-MULTI5KIT
Image
Category
Ballasts > Magnetic BallastDescription
250W MAGNETIC CORE & COIL HPS BALLAST 5-TAP 120V 208V 240V 277V 480V ANSI CODE S50