LVDC100WTLEDUNVDIM
Product Search
SKU
LVDC100WTLEDUNVDIM
Image
Category
LED Drivers > LED DriverDescription
DUALESCENT DIMMING MODULE 100W MAX TYPE A/B LAMPS 0-10V DIMMING 120V-277V L 9.52" W 1.70" H 1.19" 1.71LBS