PANELF1A/040UNVD850/24G/WH/E
Product Search
SKU
PANELF1A/040UNVD850/24G/WH/E
Image
Category
Fixtures > LED FixtureDescription
LED FIXTURE 2' X 4' 40W 120-277V FIXTURE - PANEL 5000K 80CRI 4300L 50,000HRS 48" X 24" X 2.2" 0-10V DIMMABLE WITH EMERGENCY BACKUP SYLVANIA