PANELF2B/032UNVD840/24G/WH
Product Search
SKU
PANELF2B/032UNVD840/24G/WH
Fixtures > LED FixtureDescription
2X4 32W 120 - 277V 4000K 80CRI 4,160L 50,000HRS 48" X 24" X 2.2" 0-10V DIMMABLE SYLVANIA EDGE LIT PANEL GRID MOUNTING WHITE