PANELF3A/030UNVD835/14G/WH
Product Search
SKU
PANELF3A/030UNVD835/14G/WH
Fixtures > LED FixtureDescription
VALUELED PANEL 1X4 30W 3500K 80CRI 120-277V 3500L DIMMABLE 0-10V WHITE FINISH 47.8" X 11.8" X 1.7"