PANELF3A040UNVD83524GWH
Product Search
SKU
PANELF3A040UNVD83524GWH
Fixtures > LED FixtureDescription
LED FLAT PANEL 40W 120V 277V 0-10V DIM 4200L 80CRI 2X4 WHITE FINISH 61588