PANELF4BS050UNHD8SC724GWH
Product Search
SKU
PANELF4BS050UNHD8SC724GWH
Fixtures > LED FixtureDescription
LED 2X4 BACKLIT PANEL DUAL SELECTABLE 30W 40W 50W 3,750LM 5,000LM 6,250LM 3500K 4000K 5000K 80CRI 120-347V DIMMABLE 0-10V GRID MOUNTING WHITE FINISH 47.8"L 23.9"W 1.7"H