PANELRDORKIT2A35UNHD8SC722WH
Product Search
SKU
PANELRDORKIT2A35UNHD8SC722WH
Image
Category
Miscellaneous > Hardware / MiscellaneousDescription
20W 30W 35W LED 2X2 BACKLIT PANEL DOORKIT 2A COMPATIBLE W/ MOST FLUOTESCENT TROFFERS DUAL SELECTABLE 120V-347V 3500K 4000K 5000K 80CRI 2,200LM 3,300LM 3,850LM DIMMABLE 50,000HRS WHITE FINISH 22.13"L 21.46"W 2.41"H 9.04LBS