RDORKIT5AS/030UNVD850/14U/WH
Product Search
SKU
RDORKIT5AS/030UNVD850/14U/WH
Image
Category
Fixtures > LED FixtureDescription
LED 1X4 RETROFIT DOORKIT TROFFER WATTAGE SELECTABLE 20W 25W 30W 5000K 80CRI 120-277V 0-10V DIMMING WHITE FINISH 47.8"L 11.9"W 3.1"H