RDORKIT5AS/034UNVD850/24U/WH
Product Search
SKU
RDORKIT5AS/034UNVD850/24U/WH
Fixtures > LED FixtureDescription
LED 2X4 RETROFIT DOORKIT TROFFER WATTAGE SELECTABLE 25W 30W 34W 5000K 80CRI 120-277V 0-10V DIMMING WHITE FINISH 47.8"L 23.9"W 3.1"H