RDORKIT6A/S032UNHD8SC7/22U/WH
Product Search
SKU
RDORKIT6A/S032UNHD8SC7/22U/WH
Fixtures > LED FixtureDescription
LED 2X2 RETROFIT DOOR KIT DUAL SELECTABLE 20W 24W 28W 32W 2,500LM 3,000LM 3,500LM 4,000LM DIMMABLE 0-10V 3500K 4000K 5000K 80CRI 120-347V WHITE FINISH 15/16" AND 9/16" MOUNTING 150,000HRS 23.9"L 23.8"W 3.6"H