SLMWPK2A060120740COBZP
Product Search
SKU
SLMWPK2A060120740COBZP
Image
Category
Fixtures > LED FixtureDescription
60W 2ND GEN SLIM LED WALLPACK =150W HID 120V 4000K CRI-70 CUT-OFF DISTRIBUTION BRONE HOUSING L 8.00" W 7.5" H 2.4" 5.9LBS