SLMWPKC3A/S060UNHD8SC2/BZD
Product Search
SKU
SLMWPKC3A/S060UNHD8SC2/BZD
Image
Category
Fixtures > LED FixtureDescription
LED SLIM WALL PACK FIXTURE WATTAGE & COLOR SELECTABLE 30W 45W 60W 3000K 4000K 5000K 80CRI 120-347V DIMMABLE 0-10V BRONZE FINISH 7.3"L 4.9"W 7.8"H 6.5 LBS