SMWLPAK1N/015UNV740/NC/BZ/P
Product Search
SKU
SMWLPAK1N/015UNV740/NC/BZ/P
Image
Category
Fixtures > LED FixtureDescription
LED FIXTURE 15W 120-277V FIXTURE - WALL PACK 4000K 70CRI 1,765L 150,000HRS 5.20" X 11.00" SYLVANIA BRONZE WITH PHOTOCELL