STAIR1A/S30UNVD8SC7/24S/WH/US
Product Search
SKU
STAIR1A/S30UNVD8SC7/24S/WH/US
Image
Category
Fixtures > LED FixtureDescription
LED STAIRWELL LUMINAIRE 2' WATTAGE & COLOR SELECTABLE 20W 25W 30W 3500K 4000K 5000K 80CRI 120-277V DIMMABLE 0-10V W/ ULTRASONIC SENSOR WHITE FINISH 23.9"L 4.9"W 5.6"H