STAIR1A/S45UNVD8SC7/48S/WH/USE
Product Search
SKU
STAIR1A/S45UNVD8SC7/48S/WH/USE
Image
Category
Fixtures > LED FixtureDescription
LED 4' STAIRWELL LUMINAIRE DUAL SELECTABLE 30W 35W 45W 3750LM 4340LM 5445LM 3500K 4000K 5000K 80CRI 120-277V DIMMABLE W/ ULTRASONIC SENSOR EMBB WHITE FINISH 47.9"L 4.9"W 5.6"H