STAKS-2X4-ALO6-SWW7-IE10WCP
Product Search
SKU
STAKS-2X4-ALO6-SWW7-IE10WCP
Image
Category
LED Drivers > LED DriverDescription
31W 40W 48W LED 2X4 CENTER ELEMENT LAY-IN TROFFER DUAL SELECTABLE 3500K 4000K 5000K 4,00LM 5,000LM 6,000LM DIMMABLE W/ 10W EMERGENCY BACKUP 47.75"L 23.75"W 1.9"H