STRIP1B/S080UNVD8SC7/96S/WH
Product Search
SKU
STRIP1B/S080UNVD8SC7/96S/WH
Fixtures > LED FixtureDescription
VALUELED 8' DUAL SELECTABLE LED STRIP 40W 60W 80W 3500K 4000K 5000K 80CRI 120-277V DIMMABLE 0-10V SURFACE MOUNT WHITE FINISH 75,000HRS 96"L 2.1"W 2.5"H