STRIP3A/S100UNHD8SC7/96/WH
Product Search
SKU
STRIP3A/S100UNHD8SC7/96/WH
Fixtures > LED FixtureDescription
LED 8'/96" DUAL SELECTABLE LINEAR STRIP LIGHT 45W 65W 85W 100W 5,850LM 8,450LM 11,050LM 13,000LM 3500K 4000K 5000K 80CRI DIMMABLE 120-347V WHITE FINISH 96.0"L 2.6"W 2.8"H