TCP-LED12P30SD30KFLB
Product Search
SKU
TCP-LED12P30SD30KFLB
Image
Category
Light Bulbs > LEDDescription
12W PAR30S LED MED 3000K 82CRI DIM DIMMABLE 120V 40DEG BLACK =75W 3.5"MOL 3.8"DIA