TUBEREADY/T8BFWRAP/2LAMP/48/WH
Product Search
SKU
TUBEREADY/T8BFWRAP/2LAMP/48/WH
Image
Category
Fixtures > LED FixtureDescription
2L 48"/4' LED TUBE READY WRAP REQUIRES 2 TYPE B-BALLAST BYPASS 48"/4' T8 DOUBLE-ENDED LED TUBES DAMP LOCATION RATED WHITE FINISH L 48.72" W 6.53" H 2.75" 7.15LBS