UCES-18IN-SWW4-90CRI-WH-M6
Product Search
SKU
UCES-18IN-SWW4-90CRI-WH-M6
Image
Category
Fixtures > LED FixtureDescription
JUNO 18" LED LINKABLE UNDERCABINET LIGHT 8.2W COLOR SELECTABLE 3000K 3500K 4000K 90CRI 120V WHITE FINISH 18.0"L 2.6"W 1.1"H 1.3 LBS