VAPOR3A/S050UNHD8SC7/48/GR/DE
Product Search
SKU
VAPOR3A/S050UNHD8SC7/48/GR/DE
Image
Category
LED Drivers > LED DriverDescription
LED 4'/ 48" DUAL SELECTABLE VAPOR TIGHT FIXTURE 30W 40W 50W 4170LM 5560LM 6950LM 3500K 4000K 5000K 80CRI DIMMABLE 120-347V GRAY FINISH W/ DAYLIGHT MOTION SENSOR AND EMERGENCY BATTERY BACK-UP 50.24"L 3.31"W 3.35"H