W6348-LED-120MA-30K-24-NFL-A6-SCF-CSL20-LP
Product Search
SKU
Image
Category
Light Bulbs > LEDDescription
LED SUBMERSIBLE LINEAR 39W 120MA 3000K 24V NARROW FLOOD 6" MOUNTING BRACKET 2,630L 52.4"L 1.8"W 6.9"H