WALPAK2N/050UNV750/NC/BZ/P
Product Search
SKU
WALPAK2N/050UNV750/NC/BZ/P
Image
Category
Fixtures > LED FixtureDescription
50W 5000K LED BRONZE WALL PACK 120V - 277V 70CRI 5600LM PHOTOCONTROL