WALPAKC9AS035UNHD8SC2BZPE
Product Search
SKU
WALPAKC9AS035UNHD8SC2BZPE
Image
Category
Fixtures > LED FixtureDescription
20W 30W 35W LED WALL PACK DUAL SELECTABLE 120V-347V 3000K 4000K 5000K 80CRI 3,000LM 4,500LM 5,250LM DIMMABLE 0-10V W/ PHOTOCELL AND EMERGENCY BACKUP 100,000HRS BRONZE FINISH 14.4"L 6.9"W 9.6"H 6.2LBS