LED21T5HOL48FGDIM830DC450
Product Search
SKU
LED21T5HOL48FGDIM830DC450
Light Bulbs > LEDDescription
21W LED 4' T5 HO G5 MINIATURE BIPIN BASE 120-277V 3000K 82CRI 2,880LM DIMMABLE TYPE-C 450mA DRIVER OUTPUT 70,000HRS FROSTED GLASS 46"