LED6.5PAR20DIM/930TL/FL40/GLRP
Product Search
SKU
LED6.5PAR20DIM/930TL/FL40/GLRP
Light Bulbs > LEDDescription
6.5W LED PAR20 MED BASE E26 120V 3000K NATURAL WHITE 550LM =50W 90CRI FLOOD 40DEG 25,000HRS 3.19"MOL 2.48"DIA