LED7.5A19DIM8SC3FILWHRP2
Product Search
SKU
LED7.5A19DIM8SC3FILWHRP2
Light Bulbs > LEDDescription
7.5W LED A19 CLEAR FILAMENT STYLE E26 MEDIUM SCREW BASE 120V COLOR SELECTABLE 2700K 3000K 3500K 4000K 5000K 80CRI 800LM DIMMABLE =60W 15,000HRS 4.40"MOL