LEDWRAP/120/PIR/48840
Product Search
SKU
LEDWRAP/120/PIR/48840
Image
Category
Fixtures > LED FixtureDescription
48W 120V 4000K 80CRI 4,500L 50,000HRS 48" X 5" X 1.33" 180DEG SYLVANIA LED FIXTURE INTEGRATED MOTION SENSOR