LHE4X54T5HOUNVPSNHTSCLDOE
Product Search
SKU
LHE4X54T5HOUNVPSNHTSCLDOE
Image
Category
LED Drivers > LED DriverDescription
2L 3L 4L T5 ELECTRONIC BALLAST 120-277V PROGRAMMED RAPID START 54W T5HO HIGH EFFICIENCY FT50DL FT55DL FPC55 FP54/SS L 16.75" W 1.8" H 1.2" 3.00LBS