LTP2X26CFUNVDM
Product Search
SKU
LTP2X26CFUNVDM
Image
Category
Ballasts > Electronic BallastDescription
1L 2L FLUORESCENT ELECTRONIC BALLAST 120-277V 26W 32W 42W CFL T4 PROGRAM START DUAL MOUNT SIDE LEADS L 5.05" W 2.42" H 0.9" 0.48LBS