MH400W/U/T15
Product Search
SKU
MH400W/U/T15
Image
Category
Light Bulbs > HIDDescription
400W MH T15 MOGUL BASE E39 4000K M59/E CLEAR UNIVERSAL BURN 15,000HRS DIMMABLE TO 50% 36,000LM 65CRI ENCLOSED FIXTURE RATED 9.8" MOL 2" DIA