MWLPAKN2A/S030UNHD8SC2/BZ/P
Product Search
SKU
MWLPAKN2A/S030UNHD8SC2/BZ/P
Image
Category
Fixtures > LED FixtureDescription
10W 20W 30W LED MINI WALL PACK DUAL SELECTABLE 120-347V 3000K 4000K 5000K 80CRI 1,300LM 2,600LM 3,900LM DIMMABLE 0-10V W/ PHOTOCELL TAA COMPLIANT 100,000HRS BRONZE FINISH 8.23"L 8.04"W 2.76"D 1.3LBS