PANELF4BS050UNHD8SC724GWH/TAA
Product Search
SKU
PANELF4BS050UNHD8SC724GWH/TAA
Fixtures > LED FixtureDescription
30W 40W 50W LED 2' X 4' TROFFER BACKLIT PANEL WATTAGE AND CCT COLOR SELECTABLE 120-347V 3500K 4000K 5000K 3750LM 5000LM 6250LM 80CRI DIMMABLE 0-10V GRID MOUNTING WHITE FINISH TAA COMPLIANT 47.8"L 23.9"W 1.7"H