RDORKIT5AS/034UNVD840/24U/WH
Product Search
SKU
RDORKIT5AS/034UNVD840/24U/WH
Fixtures > LED FixtureDescription
VALUELED 2X4 WATTAGE SELECTABLE TROFFER RETROFIT 25W 3100L 30W 3750L 34W 4250L 4000K 120-277V UNIVERSAL MOUNTING