STRIP1A/032UNVD850/48S/WH
Product Search
SKU
STRIP1A/032UNVD850/48S/WH
Image
Category
Fixtures > LED FixtureDescription
LED STRIP FIXTURE 1A 32W 120-277V 0-10V DIMMABLE 80CRI 5000K 48" MOL WHITE SURFACE MOUNT 3900L