UFO5A/S320HUVD8SC7/BL
Product Search
SKU
UFO5A/S320HUVD8SC7/BL
Image
Category
Fixtures > LED FixtureDescription
LED UFO HIGH BAY DUAL SELECTABLE 240W 280W 320W 36,000LM/ 42,000LM/ 48,000LM 3500K 4000K 5000K 80CRI 277V-480V DIMMABLE BLACK FINISH 125,000HRS 14.2"DIA 5.0"H 8.42 LBS