12PAR30S/EXPERTCOLOR/RETAIL/F25/930/DIM-120V
Product Search
SKU
Image
Category
Light Bulbs > LEDDescription
12W LED PAR30S MEDIUM BASE E26 120V 3000K 25DEG BEAM 90CRI DIMMABLE 40,000HRS =75W 880LM NOT TITLE 20 COMPLIANT