MS750/BT37/PS/HBU/4K
Product Search
SKU
MS750/BT37/PS/HBU/4K
Image
Category
Light Bulbs > HIDDescription
750W MH BT37 MOGUL BASE E39 PULSE START 4200K M149/E CLEAR- BASE UP +/- 15 DEGREE 80,000 LUMENS 16,000 HOURS 65CRI 11.5" MOL 7.01" DIA