MS750/PS/BU/HOR/BT37
Product Search
SKU
MS750/PS/BU/HOR/BT37
Image
MS750/PS/BU/HOR/BT37
Category
Light Bulbs > HID
Description
750W PULSE START MH BT37 4000K 65CRI CLEAR MOG BASE M149/E 11.5"MOL 4.61"DIA 0.78LBS
Vendor
Vendor
SYLVANIA
Vendor Product Code
64787
UPC
Spec Sheet
PDF
Price
Signup for eStatus to view pricing when browsing products on our website.
* E-status is a service which is offered only to Electrical Wholesale and Resale Customers.
Warehouse Onhand
Availability
Out of stock
Warehouse Onhand
Santa Ana, CA 0
Bethlehem, PA 0
Total 0
Product Substitutes
Product Vendor Santa Ana, CA Bethlehem, PA
MS750/BT37/PS/HBU/4K
750W MH BT37 MOGUL BASE E39 PULSE START 4200K M149/E CLEAR- BASE UP +/- 15 DEGREE 80,000 LUMENS 16,000 HOURS 65CRI 11.5" MOL 7.01" DIA
GENERIC BRAND 26 14
MS750/BU/PS
MH 750W BASE UP PULSE START BT37 M149/E CLEAR MOG BASE 4K