MS750/BU/PS
Product Search
SKU
MS750/BU/PS
Image
MS750/BU/PS
Category
Light Bulbs > HID
Description
MH 750W BASE UP PULSE START BT37 M149/E CLEAR MOG BASE 4K
Vendor
Vendor
SIGNIFY NORTH AMERICA CORP
Vendor Product Code
135400
UPC
Spec Sheet
PDF
Price
Signup for eStatus to view pricing when browsing products on our website.
* E-status is a service which is offered only to Electrical Wholesale and Resale Customers.
Warehouse Onhand
Availability
In stock
Warehouse Onhand
Santa Ana, CA 1
Bethlehem, PA 0
Total 1
Product Substitutes
Product Vendor Santa Ana, CA Bethlehem, PA
MS750/BT37/PS/HBU/4K
750W MH BT37 MOGUL BASE E39 PULSE START 4200K M149/E CLEAR- BASE UP +/- 15 DEGREE 80,000 LUMENS 16,000 HOURS 65CRI 11.5" MOL 7.01" DIA
GENERIC BRAND 26 14
MS750/PS/BU/HOR/BT37
750W PULSE START MH BT37 4000K 65CRI CLEAR MOG BASE M149/E 11.5"MOL 4.61"DIA 0.78LBS